Занедбана будівля залізничного вокзалу відлякує гостей Хуста

ZrmTz-AYrpI

Занедбана будівля залізничного вокзалу відлякує гостей Хуста

Сезон цвітіння нарцисів – гаряча пора для туристів. У квітні-травні колишню столицю Карпатської України відвідують тисячі гостей. Зокрема,  торік на славнозвісній Долині побували 17 тисяч візитерів. У цьому році планується, що завітає до нашого краю ще більше гостей.

xq4wTHHtRAE

4BYghWmC2AI

Однак далеко не всі туристи подорожують власним транспортом, або автобусами. Дехто приїжджає до Закарпаття потягом. І перше, з чим зіштовхуються гості нашого краю після жахливого потягу Львів – Солотвино – це ще більш занедбаний вокзал на Великій станції в Хусті.

WVvRfsO2XqU

mxHH2u6hqxA

Мешканцям міста соромно, що маючи унікальну природу, гарний, ошатний центр, дивовижну архітектуру, про Хуст складається вкрай негативне враження.

-W4kb-fjiQk

su1lrQ2YuWk

-Приїхали до мене друзі з Києва і Львова. Вони були шокованими тим, який у нашому місті вокзал. Їм задалося, ніби вони потрапили у післявоєнні 40-ві роки минулого століття… буцімто приміщення застигло у часі, – написав у одній із соцмереж користувач із Хуста.

uRXggRtHcSc

TBVsOxHrl80

Слід зазначити, що адмінбудівля вокзалу перебуває на балансі Львівської залізниці, тож і ремонтувати споруду, яка нагадує декорації з фільму жахів, повинні залізничники із сусідньої області. Проте вони вже друге десятиліття вони обіцяють провести ремонт, а віз, як кажуть, і нині там…  Тож доки захаращений, облуплений вокзал псуватиме авторитет міста над Тисою? Можливо ОДА пора підняти питання на державному рівні?!

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)