Вуличний «спам» на електроопорах розмножується, як ракові клітини

13081665_1087701017942443_734008795_n

Вуличний «спам» на електроопорах розмножується, як ракові клітини

Незважаючи на те, що в Хусті є ЗМІ, телебачення, пустують білборди, окремі спритники обклеюють рекламними листівками нові електроопори, встановлені в місті лише торік. Крім ліхтарних стовпів під кількашаровими наліпками опиняються і лавиці, банкомати, навіть забори.

«Достукатися» ж до сердець власників інформаційних повідомлень дуже важко. Лише одиниці погоджуються прибрати за собою паперовий «спам».

Цими днями ми провели соціальний експеримент, під час якого зателефонували на десять номерів, вказаних на рекламі. Лише двоє з усіх погодилися зняти листівки, зате відповіді інших вражали грубістю і нахабністю.

Світлини чергової рекламної кампанії у середмісті оприлюднила у одній із соцмереж директор КП «Реклама-Хуст» Магдалина Скомаровська. Саме її працівникам доводиться здирати з елекроопор листівки з «привабливими пропозиціями» для клієнтів.

-Кому потрібен Хуст-європейське і чисте місто? Волонтерам, комунальникам, міській владі? Хуст став зеленим, квітучим, охайним, перлиною Закарпаття. Але є хустяни яким байдуже яке наше місто, бо вони не люблять і не цінують дім, у якому живуть і працюють. Новий центр, зелені зони, дерева, лавочки…… і наклейки з рекламою на нових електроопорах, на стінах історичної памятки (ну нічого святого в обклеювачів немає), на деревах і т.д і т.п. Комунальники поставили собі таке завдання: на електроопорах, огорожах, стінах і деревах не повинно бути цієї «дикої» реклами. Бо це не європейське бачення того, яким повинно бути сучасне місто. Утім боротися з паперовим нашестям не зовсім просто. Бо нерідко такі оголошення розвішують студенти або безробітні. Та й самі власники оголошень, трапляється, з усіх сил запевняють, що на стовпах хоч і їхнє оголошення, але чіпляли туди його не вони. Було, що дехто з розлючених рекламодавців навіть погрожував, що звернеться у поліцію, і запевняють що то проблема комунальників здирати рекламу. Можливо будуть якісь креативні і дієві ідеї у вирішенні цієї проблеми, – зазначила пані Маглалина.

До речі, викорінити звичку розклеювати на опорах оголошення теоретично не важко, адже на кожній листівці вказано номери телефонів, тож комунальних порушників дуже легко притягнути до адміністративної відповідальності. Утім… як долучити до співпраці правоохоронців?

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)