Оздобити писанкове дерево в Хусті може кожен бажаючий

1

Оздобити писанкове дерево в Хусті може кожен бажаючий

Казкові персонажі, хенд-мейд та автентична музика заполонили середмістя

Вулиця Карпатської Січі 23 квітня перетворилася на велику пасхальну майстерню. У місті відкрився Великодній ярмарок. Серед продукції, яку можна придбати з ошатних дерев’яних будиночків багато виробів хенд-мейду.

2

Це і великодні зайці, і усілякі писанки, і плетені кошики, і багато неординарної сувенірної продукції, і ексклюзивні вишиванки з домотканої тканини, вишиті власноручно талановитими майстринями, і сири, й шоколадні вироби, й медова продукція, також – смачні наїдки традиційної закарпатської кухні.

3

-Уперше в нашому місті з’явилося велике писанкове дерево. Крім виробів, якими воно наразі оздоблене, причепурити його своєю писанкою може кожен бажаючий. До того ж, для дітей проводитимемо багато різних майстер-класів, де вони навчатимуться виготовляти своїми руками великодні яйця у різних техніках, з ними працюватимуть аніматори. Ми також підготували для краян святкову фотозону та чимало різних розваг, – розповів представник ярмаркового оргкомітету Павло Ерфан.

4

-Наше місто розвивається не тільки оновленням вулиць, але й духовно. Тому, переконаний, краянам сподобається насичена Великодня програма. До того ж до одного з найбільших релігійних свят у середмісті діє своєрідний музей авторських виробів, можна гарно й цікаво відпочити з родиною, – підкреслив Хустський міський голова Володимир Кащук.

5

6

7

До речі, під час відкриття заходу автентичними музичними композиціями хустян розважав вишівський гурт «Вішкі-Бічкашоч». Працюватиме ярмарок до 15 травня.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)