У Хусті фінішувала акція «Від серця до серця». Волонтери зібрали майже 6 тис. грн.

1

У Хусті фінішувала акція «Від серця до серця». Волонтери зібрали майже 6 тис. грн.

20 квітня у Хусті відбувся фінал ХІ Всеукраїнської акції «Від серця до серця», метою якої є збір коштів для підтримки дитячих медичних закладів.Організаторами заходу виступили управління культури Хустської міської ради, Хустська міська студентська рада та рада учнівського самоврядування (ХРУС).

2

-У загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності було встановлено спеціальні скриньки для збору коштів. Акція тривала від 4 до 20 квітня. Разом з нами працювало більше п’яти десятків волонтерів, – зазначив координатор акції Андрій Король. – Усі вони  мали спеціальні ідентифікатори, захищені голограмою та закріплені печаткою фонду. Усім, хто поділився власною добротою ми дарували на згадку сердечко.

3

7

Під час фіналу волонтери збирали гроші в центрі міста, навідувалися й до державних структур.

6

4

-На жаль, краяни долучалися не надто активно. Окремі перехожі взагалі не хотіли з нами розмовляти. Хтось виявляв байдужість, але в той же час чимало краян жертвували кошти – хто скільки міг. Були й такі, що кидали до скриньки кілька копійок. І в той же час приємно, що ми зробили свій власний посильний внесок у справу милосердя, – поділилась думками одна з учасниць акції Вікторія Поковба.

5

Загалом волонтерам вдалося зібрати 5 тисяч 818 грн. 65 коп. Кошти, зібрані під час цьогорічної акції, буде спрямовано на закупівлю обладнання в реанімаційне відділення обласної дитячої лікарні.

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)