Олександр Сливка вважає добрий настрій та хороші вчинки запорукою щасливого життя

20160416_112957

Олександр Сливка вважає добрий настрій та хороші вчинки запорукою щасливого життя

Начальник відділу кадрів Хустського ВП ГУ НП в Закарпатській області майор поліції Володимир Вучкан, Голова Хустської районної організації ветеранів та пенсіонерів Іван Білич, голова Хустської організації ветеранів та пенсіонерів ОВС Степан Попович, а також друзі-колеги по службі сьогодні завітали привітати з ювілеєм Олександра Сливку.

15 квітня 1956року Олександр Сливка народився в смт.  Вишково, що на Хустщині в родині простих сільських трударів. «Батьки тяжко працювали, але і вечорами, і в свята у родині завжди звучав спів. Хороший настрій, добра душа та вчинки – запорука щасливого життя», – зазначив ювіляр.

Як один день пролетіло дитинство, юність, армійські роки…  Перед Олександром постала велика дорога – дорога-життя. У 1981році Олександр вирішив працювати  в органах внутрішніх справ, де почав службу з посади інспектора патрульно-постової служби. У 1986 році Олександр Сливка був відкомандирований до м.Прип’ять для несення служби. Там він здійснював охорону громадського порядку, проводив заходи щодо евакуації людей із зони радіаційного ураження, охороняв майно, залишене громадянами, від мародерів. Робота в Чорнобильській зоні вимагала від міліціонерів неабиякої витримки, сміливості та професіоналізму. І мало хто думав тоді про наслідки для здоров’я, хоч нині дорогою ціною доводиться платити за перебування у зоні радіації. Олександр Васильович отримав І групу інвалідності…

Повернувшись з радіаційної зони Олександр Сливка вступив до Львівської середньої школи міліції. Після отримання диплому, наказом начальника УМВС йому було присвоєно звання лейтенант міліції та переведено на посаду дільничного інспектора міліції. Ставши капітаном міліції його було переведено на посаду командира патрульно-постової служби, а згодом Олександра Сливку було переведено на посаду начальника чергової частини Хустського райвідділу міліції, де він у званні майор міліції пішов на пенсію.

Олександр Васильович – прекрасний сім’янин. Більше тридцять років крокує він по життю зі своєю дружиною Тетяною. Ділять разом все, що дарує доля. Виховали двох двох синів, від яких у подарунок отримали найцінніше – двох онуків, з якими люблять проводити час.

За активну громадянську позицію, патріотизм і вклад у роботу правоохоронних органів ми Вас шануємо та поважаємо, – звернувся до ювіляра начальник відділу кадрів майор полції Володимир Вучкан. – Прийміть найщиріші привітання з Днем народження, хай життя Ваше буде сповнене радості, міцного Вам здоров’я, наснаги, поваги від рідних та близьких.

Хустський ВП ГУ НП

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)