У Хусті з’являються все нові сміттєві «гори» і «моря»

1

У Хусті з’являються все нові сміттєві «гори» і «моря»

Незважаючи на те, що нещодавно на берегах водойм хустські активісти провели масштабну толоку, що краяни запровадили навіть «сміттєвий флешмоб», що обіцяють світлини порушників показувати на дошці ганьби в центрі міста, екопорушників все одно не меншає.

Зокрема, на узбережжі Тиси, неподалік Кривського мосту всього за кілька днів після прибирання знову настелено «сміттєві килими». Хто це зробив – невідомо, однак відпочивальників зараз на лоні природи небагато, тому, скоріш за все, побутовий непотріб, у тому числі – будівельні матеріали, вивезли сюди краяни автівками або гужовим транспортом. Оскільки найбільше сміттєвих «гір» саме біля Криви, ймовірно, саме мешканці найближчого до Хуста населеного пункту і створили біля однієї з найбільших у Закарпатті річок власне несанкціоноване звалище.

2

За подібні порушення екосистеми, між іншим, передбачено накладення штрафних санкцій, розміром до 700 гривень, але, на жаль, встановлювати особи тих, кому начхати на довкілля немає кому. Тож так і живемо: одні прибирають, і інші – продовжують смітити…

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)