На прилавках одного з супермаркетів Хуста прострочені продукти не дивина

FZZndgh1bYA

На прилавках одного з супермаркетів Хуста прострочені продукти не дивина

Хробаки в шоколаді, прострочені йогурти – це все можна купити у місті над Тисою. У Хусті права споживачів порушуються на кожному кроці.

0KVSqhFsb48Цими днями прикрий інцидент травився у супермаркеті “Вопак”. Дівчина-покупець помітила на прилавку продукцію, термін придатності якої закінчився. Вона звернулася до менеджера з проханням зняти крам із продажу. Однак наступного дня йогурт усе ще «милував око» відвідувачів торговельного закладу і знаходився на тому ж місці.

– Сьогодні прийшла перевірити, чи зняли вони цей товар із продажу. Ні! Покликали менеджера. Цього разу підійшла інша жіночка. Вже у моїй присутності вона забрала прострочену ще 9 квітня продукцію. Але ж нині 17-те! – зазначила Олександра Сідей.

jyEGLwfn7qcДівчина, між іншим, оприлюднила світлини йогурту у одній із соцмереж. У коментарях користувачі зазначили, що подібні випадки в Хусті є непоодинокими. Справді, продукцію, термін придатності якої закінчився, можна придбати далеко не в одній крамниці Хуста. Утім вражає навіть не це, а те, що йогурт виготовлено саме для дітей. Тож невже власники торговельних закладів не мають у душах нічого святого, пропонуючи найменшим споживачам продукцію сумнівної якості?!

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)