У Хустській лікарні від дівчини поцупили телефон

1

У Хустській лікарні від дівчини поцупили телефон

Вчора до редакції газети «Наш Хуст» звернулася мешканка Хуста з повідомленням про те, що від її дочки вкрали мобільний телефон. Справа в тому, що дівчина перебувала в районній лікарні разом із хворою бабусею.

-Мама лікується у неврології. Вона після інсульту. Катя ночувала біля неї. На тумбочці дочка залишила телефон. Двері на палаті були незачиненими. Десь о 3 годині ночі вона прокинулася і з’ясувала, що її мобільний зник. Крадіжка трапилася приблизно від 1 до 2 години. Ми викликали правоохоронців і дуже сподіваємося, що злодія буде знайдено. Однак вражає, що двері на медичній установі на ніч не зачиняються, що немає охорони. Днями на сходах біля запасного виходу спав бомж, у лікарню в темну пору доби, коли пацієнти відпочивають, може зайти хто завгодно, – зауважила жінка.

Зі слів головного лікаря Хустської районної лікарні Володимира Романа, медичний заклад справді на ніч ніхто не зачиняє, однак, на жаль, аби взяти охоронця, потрібні гроші, а їх у бюджеті не передбачено.

Як повідомили у Хустському відділі поліції ГУНП в Закарпатській області, подію внесено до єдиного обліку, наразі правоохоронці шукають місцезнаходження телефону.

mediakhust.net

1 коментар

 • At 2016.04.14 22:14, Світлана said:

  Не хочу не дай бог образити наших лікарів, але шукати треба була відразу, на місті, може даже прихожан з іншого відділення і поцікавитися, чи до них случайно тоді вночі не приходили один
  З іхніх чоловіків або дітей щоб відразу віднести дорогу річ
  Додому…

  (Required)
  (Required, will not be published)