У Хусті з церкви украли пасхальні подарунки, які мали отримати діти на сході

gruppa_ny

У Хусті з церкви украли пасхальні подарунки, які мали отримати діти на сході

Вночі з 11 на 12 квітня зловмисники проникли у одну із церков міста над Тисою і скоїли крадіжку великодніх подарунків, які громада збирала для малечі, яка проживає у зоні бойових дій на сході держави. Про це повідомив редакції газети «Наш Хуст» один з прихожан Василь Фіцай.

-Це вже далеко не перша крадіжка із Церкви євангельських християн-баптистів, що знаходиться біля СШ №3.  Цього разу зловмисники виламали вікно і добряче похазяйнували у всіх приміщеннях. Спочатку ми виявили зникнення гітари. Далі ж, із жахом для себе, з’ясували, що немає подарунків, які ми хотіли передати дітям, які мешкають у зоні збройного конфлікту, – каже пан Василь.

Зі слів чоловіка, невідомі винесли близько трьох сотень пакунків, у кожному з яких було не менше кілограму цукерок та вітальні листівки з великим християнським святом.

Прихожани написали заяву до Хустського відділу поліції і дуже сподіваються, що правоохоронці знайдуть винних, адже в злодіїв, які позіхнули на церковне майно, тим більше, на солодощі для малечі, дійсно немає в душах нічого святого.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)