Добро своїми руками творили юні вишківчани

IMG_8425

Добро своїми руками творили юні вишківчани

6 квітня у Вишківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся благодійний ярмарок «Добро своїми руками», в якому взяли участь учні 5-11 класів.

IMG_8433Захід довів, що не залишилося жодної  байдужої  душі, — всі класи взялив ньому активну участь. Чого тільки не було на столах! Школярі виставили на продаж випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі, які приготували або самотужки, або з допомогою батьків. Діти також представили на широкий загал цікаві вироби з листя,  різні види писанок, картинки, вишиті хрестиком, прикраси з пластику (блискавки, обручі, брошки), із ниток, резинок, іграшки з дерева та тканини, ляльки-мотанки, квіти з паперу та кукурудзяного листя.

IMG_8436Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунали жарти, панував гамір,  школярі запрошували до свого столу, рекламували крам, у який було вкладено часточку їхніх душ.  Усі учасники отримали неабияке задоволення від дійства. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Метою заходу власне був збір коштів для лікування хворого односельця, випускника школи. Тож під час ярмарку учням вдалося  зібрати 12 629 грн.  (тільки вихованці молодшої ланки назбирали понад 7 000 грн.). Подібні благодійні ярмарки вкотре нагадують нам, що немає чужого горя. Не будьмо байдужими! Поспішаймо творити добро!

IMG_8416

Медіа гурток

Вишківської  ЗОШ   І-ІІІ ступенів №1

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)