Хустським депутатам кинуто виклик. Хто долучиться до «TrashCollectionChallenge»?

1

Хустським депутатам кинуто виклик. Хто долучиться «TrashCollectionChallenge»?

Хустські активісти розпочали новий флешмоб, метою якого є просвітницька робота серед краян і прибирання берегів водойм.

«TrashCollectionChallenge» стартував одразу після масштабної толоки, яка пройшла минулої суботи на шести еко-ділянках Хуста. Організатором заходу є ГО «Фойта».

Зі слів Івана Куделі, суть флешмобу полягає в збиранні побутових відходів у громадських місцях  і публічному звітові через соціальні мережі (фото, відео).

2

-Закликаю краян підтримати наш челендж. Сподіваюся, що до прибирання сміття на берегах Тиси і Ріки долучаться і громадські організації Рахівщини, Тячівщини, Міжгірщини. Все робиться просто: Ви приймаєте виклик, виконуєте умови (максимум за тиждень) і передаєте естафету іншим. Хто не має часу чи бажання прибирати – сплачує не менше 100 грн. на рахунок ГО. Кошти буде спрямовано на підтримку екологічних, гуманітарних та мистецьких починань. Однак чек теж потрібно оприлюднити, при чому  не пізніше ніж на восьмий день після оголошення виклику та передати естафету далі, – зазначив пан Іван.

Відеозвіт флешмобу, між іншим, уже оприлюднили Наталія Четова, Вадим Кашин, Іван Куделя Юрій Іскра, Ернест Драб та інші активісти.

Слід зазначити, що цими днями один з учасників «TrashCollectionChallenge» кинув виклик депутатському корпусу Хустської міської ради. Чи приймуть народні обранці естафету і чи чесно дотримуватимуться умов  – буде видно, однак дуже хочеться вірити, що всі вони є патріотами рідного міста і що не знехтують суспільними інтересами громади.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)