Центральний парк відпочинку готується до урочистого відкриття

4

Центральний парк відпочинку готується до урочистого відкриття

Наразі в парковій зоні міста тривають останні приготування до відкриття. Проводиться висадка зелених насаджень та викладаються останні тротуарні плитки. Фонтан днями вже запрацював у тестовому режимі. Крім того, побудовано будиночок для комунікацій, облаштовано газони, дитячі гральні майданчики, встановлено ліхтарні стовпи, завершуються роботи над берегоукріпленням Хустеця. Перші відвідувачі не можуть натішитись тим, що тепер малечі буде де побавитись.

5

-Квітень радує сонячною погодою, а парк – красою. Довкола затишно і чисто, як у європейських містах. Зараз тут можна можливістю погуляти з сином, подихати свіжим повітрям. Для мам із дітьми та для молоді – це справжня відрада, адже ми чекали на те, аби місце для дозвілля запрацювало більше, ніж десятиліття, – каже хустянка Олена Томишин.

Працівники підрядної організації, що займається реконструкцією, цими днями інтенсивно працюють.

6

-Нещодавно було встановлено 60 лавиць. А тепер ми маємо посадити три тисячі квітів. Крім того, на фонтані замінюємо кілька мозаїчних плиток, доводимо до готовності тротуарні доріжки. Переконаний, до відкриття впораємося, – заявляє виконроб ТОВ ТДВ «БМУ-Хуст» Ігор Берец.

До речі, під час урочистого відкриття парку відпочинку, яке заплановано на 24 квітня, планується провести молодіжний фестиваль поезії та авторської пісні «Яблуневий цвіт». Також у цей день на дітей чекає багато цікавих розваг, зокрема, малюнок на асфальті та катання на роликах.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)