Мешканці Нижнього Бистрого розповіли про проблеми села

944988_1714197968798808_3328699884624681236_n

Мешканці Нижнього Бистрого розповіли про проблеми села

Днями керівництво Хустщини спілкувалося з мешканцями Нижнього Бистрого, аби з’ясувати, що найбільше хвилює мешканців гірського населеного пункту.

Як виявилося під час зустрічі громади села з головою Хустської РДА Назарієм Павлієм, проблем у селі багато. Зокрема, нижньобистрівчаник Юрій Росоха скаржився, що у присілку Лісковий паводкові води розмили дорогу та берегоукріплення, тож автомобілі туди проїхати не можуть і селянам доводиться долати небезпечну ділянку шляху велосипедами. Про побідні незручності повідомив і пенсіонер Іван Росоха. Зі слів чоловіка, неподалік повороту на Широкий вода підмила підпірну стінку, тож проїзд там наразі в аварійному стані.

Нарікали селяни й на енергетичні проблеми, зокрема, на те, що після заміни одного з трансформаторів змінилася потужність електроенергії, говорили про потребу в заміні елекроопор.

Не могли не торкнутись мешканці Нижнього Бистрого і питання міні-ГЕС. Очільник району, між іншим, відвідав електростанцію, керівництво якої допомагає селянам у вирішенні ряду господарських питань.

Цікаво, що громада села не піднімала питання самовільних вирубок та стихійних сміттєзвалищ. Невже краян не турбує те, з чим борються в інших населених пунктах району?

Фото Хустської РДА

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)