Нанківчани також збурені вирубкою лісів у селі

1

Нанківчани також збурені вирубкою лісів у селі

Цими днями громада села Нанково, що на Хустщині, долучилася до всезакарпатської акції боротьби з незаконними вирубками лісів. Краяни проінспектували лісосіку і з’ясували, що роботи проводяться хаотично і їхня законність викликає сумніви, на пнях відсутнє клеймуваня. Тому громадські активісти прийняли колективне звернення до голови сільської ради Юрія Грицака.
-Шановний Юрій Іванович, просимо Вас з’ясувати законність вирубки деревини, у урочищі Бовти і Грунь. Хаотичність вирубування і відсутність клеймування на пнях викликає сумнів в законності такого вирубування. Також звертаємо Вашу увагу на те, що вивозивши деревину транспортним засобом було повністю зруйновано дорогу, яку було збудовано за часів колгоспу і яка слугувала нам для доїзду до наших сільськогосподарських паїв, річки, лісу. Вимагаємо негайно зупинити вирубку лісу на час з’ясовування законності такого варварського нищення природи, – йдеться у заяві нанківчан.

Слід зазначити, що встановлювати законність проведення лісозаготівель повинні правоохоронні органи, однак втішає, що мешканці Хустщини активно відстоюють право Карпат на життя і захищають «зелені золото» від браконьєрства.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)