Береги хустських водойм стали чистішими. У місті пройшла мегатолока

1

Береги хустських водойм стали чистішими. У місті пройшла мегатолока

У суботу, 2 квітня, на берегах водойм міста над Тисою пройшло велике прибирання. Організатором заходу виступило ГО «Фойта».

-Толоку ми проводимо не вперше, досвід прибирання і облагородження територій маємо вже неабиякий. Але це – перша настільки масштабна акція. До речі, нам вдалося зібрати більше двох сотень мішків із різним непотребом, – зазначив Іван Куделя. – Ми намагаємося змінити менталітет краян, навчити їх не залишати після себе сміття, любити природу. Подібні акції проводитимемо і в майбутньому, але хочеться, аби люди нарешті зрозуміли, що плювати у власний колодязь, як мінімум, нерозумно.

2

Слід зазначити, що вперше волонтери поділилися на шість секторів, у кожному з яких обрали куратора.

3

-Я відповідальна за зону біля Екозівського мосту, ділянкою, де Ріка впадає в Тису опікується Юрій Іскра, пляж на Жайворонковій прибирають під патронатом Ростислава Романа, біля Велятинського мосту курує Євген Бордей, біля ресторану «Тиса» – Іван Куделя, а старим пляжем опікується Євген Рошинець, – наголосила Наталія Кошинська. – Вражає те, що узбережжя засмічують не тільки відпочивальники, але й мешканці довколишніх сіл, які звозять сюди рештки життєдіяльності автівками, нерідко, до речі, прямо в міхах.

4

 З великим ентузіазмом до толоки долучилися не тільки дорослі, але й діти, зокрема, хустські скаути разом зі своїм наставником Юрієм Сарвадієм.

5

-Прибиранням займаємося не вперше. На річку ми приїхали на велосипедах. Загалом нам було дуже цікаво. Ми й весело, і з користю провели час, – поділилася думками 12-річна Аніта.

А наймолодшим учасником толоки став п’ятирічний Денис.

-Я тут прибираю вже втретє. Прийшов із батьками. Буду радий, якщо зможу ще не раз взяти участь у подібному заході, – розповів хлопчик.

6

Слід зазначити, що у секторі біля транспортного мосту через річку Ріка волонтери встановили польову кухню. Тож закінчилася акція «Чисте довкілля – здорове майбутнє» зустріччю усіх учасників толоки за смачним пловом. А вивезли все сміття, зібране під час генерального прибирання працівники КП “Реклама-Хуст” (кер. Магдалина Скомаровська).

12957192_1075396712506207_1932500931_n

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)