У Хусті слідчий підробив підписи

ImageHandler_ashx

У Хусті слідчий підробив підписи

На початку січня 30-річному слідчому нацполіціїї, було доручено проводити досудове розслідування кримінального правопорушення за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень закарпатцю.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, слідчому необхідно було навідатися у реанімаційне відділення Хустської райлікарні і провести з потерпілим слідчі дії спрямовані на встановлення обставин скоєння злочину, зокрема пред`явити йому фотознімки, за якими чоловік міг би впізнати своїх кривдників. Все це має відбуватися у присутності понятих, які повинні підписати відповідний протокол. Проте, чоловік напевне вирішив себе не обтяжувати подібними процесуальними нюансами, а просто підробив протоколи пред`явлення особи для впізнання за фотознімками, вказавши, що потерпілий впізнав двох осіб, котрі нанесли йому тілесні ушкодження. Також, слідчий підробив підписи потерпілого та понятого.

Факт підробки службових документів підтвердила і судово-почеркознавча експертиза і сам потерпілий, який вказав, що до нього у реанімацію не приходив слідчий для не впізнання.

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню слідчого СВ Хустського міського відділу у службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)