Хустяни знаходять роботу найшвидше в області

2

Хустяни знаходять роботу найшвидше в області

Враховуючи, що наразі рівень безробіття у краї є доволі високим, чимало краян звертаються за допомогою до центрів зайнятості.

За інформацією Державної служби зайнятості у Закарпатській області, у 2016 році кількість вакансій зменшилася у Великоберезнянському РЦЗ (на 41,0%), Рахівському РЦЗ (на 28,5%), Берегівському МРЦЗ (на 21,6%), Ужгородському МЦЗ (на 19,9%), Ужгородському РЦЗ (на 6,4%) та Мукачівському МЦЗ (на 5,2%). Разом з тим відбулося зростання кількості зареєстрованих вакансій у Воловецькому, Тячівському, Хустському, Мукачівському районному, Виноградівському, Міжгірському района.

Крім того, середня тривалість пошуку роботи (з моменту реєстрації до працевлаштування) збільшилася зі 124 днів (у січні-лютому 2015 року_ до 136 днів (у 2016 році). Зростання показника відбулося в більшості базових центрів зайнятості області. Зокрема, у Міжгірському РЦЗ середня тривалість пошуку роботи збільшилась на 133 дні, у Мукачівському МЦЗ – на 42 дні, Берегівському МРЦЗ та Виноградівському РЦЗ – на 31 день. Зменшення цього показника спостерігалось в Іршавському, Воловецьому, Перечинському та Рахівському базових центрах. Найнижчою середня тривалість пошуку роботи була в Хустському РМЦЗ (79 днів), найвищою – у Мукачівському МЦЗ (233 дні).

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)