У Хусті вирішують питання щодо прибирання довкола торговельних закладів

2

У Хусті вирішують питання щодо прибирання довкола торговельних закладів

На жаль, оновлене середмістя Хуста час від часу «атакують» сміттєві порушники. «Під прицілом» окремих краян опиняються як фонтани, так і газони та бруківка…

Зокрема, враховуючи, що у центральній частині міста біля деяких магазинів та кафетеріїв немає сміттєвих урн, ряд покупців і клієнтів закладів громадського харчування, не шукаючи контейнерів  поруч, нерідко викидають недопалки, чеки та пляшки прямо на бруківку. Також прибиральники окремих торгових точок інколи виливають воду з хімічними домішками на зелені острівці, що призводить до загибелі насаджень.

Тому під час зібрання підприємців Хуста пролунала пропозиція навести порядок із прибиранням у місті прилеглих до установ та організацій територій.

Слід зазначити, що доцільне зауваження присутні сприйняли доволі бурхливо. Деякі власники закладів торгівлі заявили, що раніше вони платили за прибирання ЖЕКу, однак фактично наведенням ладу працівники комунального підприємства не займалися, тому більшість підприємців відмовилися платити за ненадані послуги. Утім самотужки облаштуванням територій займались теж далеко не всі.

Тож, підводячи підсумки ділової зустрічі, Хустський міський голова Володимир Кащук наголосив, що фактично за безлад біля магазинів та кав’ярень у Хусті ще нікого не покарано, адже влада відкрита для діалогу, готова йти на компроміс, але враховуючи, що сьогодні благоустроєм центру займається інша структура, запропонував підприємцям  або укласти угоду з комунальниками, або займатися очищенням територій самостійно.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)