Працівники Хустського відділу поліції провели «День відкритих дверей» для дітей-інвалідів

20160329_115046

Працівники Хустського відділу поліції провели «День відкритих дверей» для дітей-інвалідів

Відпрацювання злагоджених дій працівників поліції під час масових заворушень, рукопашний бій, виставка зразків зброї і спецформи та стрільба, – все це мали можливість побачити вихованці старших класів школи-інтернат.

Старші інспектори поліції майор поліції Юрій Липчей та капітан поліції Олександр Кучерявий провели екскурсію по відділку поліціїде, ознайомили учнів зі зброєю та спецзасобами, які працівники поліції використовують під час несення служби. Правоохоронці  розповіли про призначення спецзасобів та засобів індивідуального захисту працівника поліції: гумових кийків, наручників, бронежилетів, касок тощо. Та родзинкою зустрічі стала розповідь про зброю та її особливості. Під час навчального уроку діти не тільки бачили своїми очима, але всі ці речі вони мали можливість брати у руки та одягати на себе.

20160329_113621

Після цікавої та змістовної розмови діти подякували правоохоронцям за змістовну та дуже цікаву розповідь про роботу поліції та можливість побачити реальну діяльність правоохоронних служб.

Інформація Хустського ВП ГУ НП

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)