Остап та Ольга Шутко презентували в Хусті програму “ALLUSION”

OShutkoAlusion_LvivA6

Остап та Ольга Шутко презентували в Хусті програму “ALLUSION”

Остап Шутко (скрипка) та Ольга Шутко (віолончель) разом зі струнним оркестром під керуванням Сергія Добоша презентували у Хусті програму ALLUSION, яку вже бачили багато міст України та Європи.

В концерті звучала і висока класика, і супервіртуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. Більшість творів написані чи оброблені спеціально  для Остапа та Ольги відомими композиторами.
Остап Шутко – один із найвідоміших українських музикантів нашого часу. Він є лауреатом  міжнародних конкурсів, а також одержувачем  багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Муніципалітету Мілана,Папи Бенедикта XVII, Amnesty International  та ін.)
Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на “академічний” концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.
Ольга Шутко – найбільш концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі а грі притаманні глибина,напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може
бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником “U-тріо”. Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)