Підприємці Хуста говорили про правила в’їзду в середмістя

1

Підприємці Хуста говорили про правила в’їзду в середмістя

У п’ятницю, 25 березня, підприємці Хуста разом з керівництвом міста обговорювали правила в’їзду транспорту на Майдан Незалежності. Провів зібрання міський голова Володимир Кащук.

Справа у тому, що останнім часом почастішали випадки, коли пішохідна зона опиняється «під колесами» недоброзичливців, які пошкоджують клумби і бордюри.

-Усі ми хочемо, аби місто було європейським. Немає сенсу повертатись назад у минуле, коли Хуст був суцільною автостоянкою. Ми змушені навести лад середмісті, регламентувати розпорядок, коли службові автомобілі підвозитимуть товари до закладів торгівлі, – наголосив Володимир Кащук.

2

Тож присутні на зібранні висловили пропозицію дозволяти в’їзд у центральну частину двічі на добу – зранку і після обіду, однак саме о якій годині згоди так і не дійшли.

У залі точилися гострі дебати між підприємцями, які пропонували і підвозити крам теліжками, і брати приклад із Івано-Франківська, де у невизначений для цього час жоден автомобіль не в’їде на територію пішохідної зони, і навіть роздати всім підприємцям пульти до шлагбаума біля універмагу.

Отже було вирішено створити комісію, яку очолив перший заступник міського голови Іван Фетько й до складу якої увійшли як підприємці, так і представники громадськості, яка повинна врахувати всі пропозиції та винести за тиждень спільне для всіх компромісне рішення.

3

Також під час зібрання піднімалося питання прибирання прилеглих до торговельних закладів територій, встановлення сміттєвих урн біля крамниць та кафетеріїв, під’їзд весільних кортежів до РАЦСу, який квартирує у центральній частині міста.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)