Із травня в Хусті їздитимуть по-новому

1

Із травня в Хусті їздитимуть по-новому

23 березня під час засідання Хустського виконкому порушувалась низка актуальних питань, ключовим із яких було прийняття нової схеми проїзду кількома центральними вулицями міста. Присутні говорили про односторонній рух, паркувальні місця та одну з зупинок міського транспорту.

-Зараз готуємось до процедури прийому в експлуатацію середмістя від фірми-підрядника, виконавця робіт. Тому потрібно вирішити питання заїзду і виїзду службових автомобілів із Майдану Незалежності та врегулювати окремі транспортні проблеми, – наголосив Хустський міський голова Володимир Кащук.

Детальніше з планом ознайомив членів виконкому перший заступник міського голови Іван Фетько.

-Йдеться про односторонній рух на вулиці Корятовича, а також паркомісця на цьому відрізку дороги, вулицю Карпатської Січі, також відповідно з затвердженням паркувальних норм з лівого боку дороги. При цьому з обох боків пішохідного переходу плануємо встановити обмежувальні стовпчики. Аналогічно буде облаштовано перехід на вулиці Свободи. Між іншим, ця вулиця теж буде з одностороннім рухом, як і вул. Степана Паппа.

2

Крім того, члени виконкому зійшлися на думці щодо доцільності перенесення автостоянки з вул. Свободи на вул. 900-річчя Хуста в якості експерименту, аби розвантажити транспортний потік неподалік центру міста.

Після гострих дебатів присутні на зібранні все ж проголосували за запропоновану схему проїзду. Також на засіданні йшлося про встановлення нових дорожніх знаків зі світловідображувальними елементами, нанесення розміток, облаштування сучасних пішохідних переходів з капроновим покриттям та затвердження кошторису на ямковий ремонт на вул. Івана Франка.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)