Гройсман ставить Хуст у приклад всій Україні

10391855_360476630787924_7812592614127219099_n

Гройсман ставить Хуст у приклад всій Україні

Голова Верховної ради України Володимир Гройсман поділився враженнями про Хуст, зазначивши при цьому, що закарпатське містечко розвивається дуже динамічно, живе справами, а не лозунгами та знаходить реальні й дієві шляхи поповнення місцевого бюджету.

  -Україна виконала всі зобов’язання перед ЄС щодо безвізового режиму і цього тижня ми отримали підтвердження цього з Брюсселю. Важливо не зупинятися на шляху до європейського майбутнього. Довіра власних громадян і міжнародної спільноти завойовується не лозунгами, а реальними справами і результатом. Одним з успішних прикладів реформ є децентралізація. Жителі міста Хуст Закарпатської області мають нагоду пересвідчитися у цьому.

Бюджет міста зріс на 30% і отримав понад 25 млн. грн. на розвиток. Громада використовує гроші на найнеобхідніше. Зокрема, на додаткові кошти мешканцями Хуста оновлено дороги, вдосконалено системи водовідведення та відремонтовано декілька житлових будинків.

Якщо гроші використовуються на потреби і користь громади, то це і є мета та результат децентралізації, – наголосив спікер парламенту.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)