У квітні в Хусті відбудеться поетичний фестиваль «Яблуневий цвіт»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У квітні в Хусті відбудеться поетичний фестиваль «Яблуневий цвіт»

24 квітня у рамках офіційного відкриття парку відпочинку, в місті над Тисою вперше пройде відкритий фестиваль-конкурс молодої української поезії та авторської пісні «Яблуневий  цвіт». Організаторами заходу є управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради та міськрайонна газета «Наш Хуст».

До участі запрошується молоді автори з усіх куточків області та України, віком від 15 до 28 років, які пишуть поезію, або пісні. Тематика творів – «Мій рідний край».

Роботи оцінюватиме компетентне журі у складі членів Національної спілки письменників та спілки композиторів України.

Журі  конкурсу  не розглядатиме твори, які носять антиукраїнський характер; мають антирелігійне, шовіністичне чи антисемітське спрямування; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком. ЗА ПЛАГІАТ УЧАСНИКИ ЗНІМАТИМУТЬСЯ З КОНКУРСУ!

Спеціальні призи у номінації «Поезія» учасники зможуть отримати за найкраще висвітлення екологічних проблем та за найцікавіші патріотичні вірші. А серед тих, хто змагатиметься у номінації «Авторська пісня» окрему нагороду можна вибороти за написання найкреативнішого твору та однієї чи декількох пісень на слова закарпатських поетів.

Рукописи приймаються до 11 квітня 2016 року. Твори можна надсилати на e-mail оргкомітету: khust_ukmis@ukr.net, або подавати особисто: 90400, м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (каб. 28).

Додаткову інформацію можна знайти у вкладеному файлі.

положення Яблуневий цвіт

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)