У Хусті зловмисники поламали ліхтарні стовпи

1918420_1058371530875392_4724860387257689017_n

У Хусті зловмисники поламали ліхтарні стовпи

Оновлений центр, хоч і став справжньою окрасою міста над Тисою, але постійно опиняється під «атакою» зловмисників. Любителі активних розваг часто нищать комунальне майно у середмісті.

Неодноразово в Хусті вже ламали лавиці, шлагбаум, сміттєві урни, а цими днями жертвою правопорушників стали ліхтарні стовпи на Майдані Незалежності, встановлені тільки торік.

Слід зазначити, що наразі центральні вулиці міста оснащено камерами відеоспостереження. Поки що система відеонагляду працює в тестовому режимі і робота камер у стадії розробки.

Проте вже найближчим часом середмістя буде повністю охоплено відеоспостереженням. Центральний монітор, між іншим, знаходитиметься у Хустській міській раді. Тож порушникам доведеться за скоєне відповідати перед законом.

А за умисне пошкодження або знищення комунального майна передбачена відповідальність за ст. 170-1 Кримінального кодексу України, що карається штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)