Депутати Хустської райради теж хочуть придбати систему електронного голосування

1

Депутати Хустської райради теж хочуть придбати систему електронного голосування

Цими днями відбулося засідання президії Хустської районної ради за участю голови райради Олександра Пацкана та голови РДА Назарія Павлія.

Під час зібрання порушувалося багато питань, що стосуються проведення сесійних слухань. Зокрема, йшлося про закріплення депутатів за певними виборчими округами, про те, що народні обранці повинні мати чітко визначені за фракціями місця у сесійній залі під час проведення засідань, про регламент роботи, а також про нові правила голосування.

До речі, питання поіменного голосування підняли «слуги народу» ще під час минулого сесійного зібрання, адже з 23 лютого 2016 вступив у силу закон, який передбачає поіменне голосування депутатів усіх рівнів.

Тож під час засідання президії пролунала пропозиція закупити для народних обранців систему елекронного голосування, адже наразі вона стала необхідністю, а не примхою окремих депутатів.

Крім того, говорили присутні на зібранні і про погану якість автошляхів у краї, проведення ремонтів дорожніх артерій та про заклади, де протягом найближчого часу планується встановлення нових сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)