Вокзал майже у центрі Хуста. Перевізники наступають…

1

Вокзал майже у центрі Хуста. Перевізники наступають…

Самовільна стоянка над Хустецем непокоїть мешканців Хуста далеко не перший рік. Власники маршрутних таксі, що перевозять пасажирів у сільські населені пункти району влаштували собі неподалік центрального міського ринку ще один автовокзал. Мова йде, зокрема, про автобуси з маршрутом Хуст-Драгово, Хуст-Олександрівка, Хуст-Забрідь, Хуст-Чумалево та інші.

Найбільше незручностей перепадає від транспортних проблем мешканцям вулиці Тихої та Конституції.

2

-Щоранку неподалік вул. Тихої перевізники залишають свої мікроавтобуси прямо біля містка через Хустець. Крім того що вони порушують правила паркування, ще й нищать сам міст. Справа в тому, що підпори мосту збудовані ще при «мадярах» і за ними ніхто не стежить. Поміж кам’яними опорами вже з’явилися великі щілини, автівки натискають своїми колесами на ґрунт, який руйнує безпосередньо міст. Як вирішити це питання? Можливо звернутися до міського голови з проханням виставити бетонні загороди, бо заборонні знаки явно не діють? Одного попередив, на його місце вже інший стає, – каже хустянин Еміліан Альбрехт.

Непокоїть проблема й інших мешканців «вокзального» мікрорайону. Скажімо, кілька років тому група краян навіть пробувала блокувати рух на дорожніх артеріях, не призначених для паркінгів. Неодноразово проводилися й рейди з метою врегулювання транспортного колапсу. Міська рада, у свою чергу, розробила схему проїзду (транзиту) приміських рейсових автобусів загального користування. Утім, як кажуть, а віз і нині там.

3

Єдиною альтернативою, скоріш за все, може стати муніципальна варта, яка наводитиме лад на міських вулицях. Біда в тому, що перевізники та їхні пасажири ще й залишають по собі кучі побутового непотребу, забруднюють територію імпровізованої стоянки та Хустець.

Парадоксально, але два автовокзали у Хусті майже пустують… у той час, коли перевізники здійснюють посадку й висадку пасажирів там, де їм заманеться, розбиваючи при цьому міські дороги.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)