У мережі оприлюднили шокуюче відео Хустського пологового будинку

1

У мережі оприлюднили шокуюче відео Хустського пологового будинку

Останнім часом усе більше закарпатських жінок їдуть народжувати до Угорщини. Скоріш за все, причиною цього є більш комфортні умови проживання у медичних закладах.

Цими днями в одній із соцмереж було оприлюднено відео загальної палати у Хустському пологовому будинку. Кадри справді вражають, як і коментарі до них.

-Жах!!! З болем згадую ті дні, що довелося “відбувати” в цьому гадюшнику… Лежала два тижні “на підтримці”… Умови жахливі: таргани, відсутність води, світла, прибирання… Та це не найгірше… Так мене налікували, як в тому анекдоті: боліла нога, а лікували голову… Рахувала години до виписки… А після побаченого, твердо вирішили з чоловіком народжувати в Іршавському пологовому відділенні. Там привітні, хороші, відповідальні, компетентні лікарі, знавці своєї справи… Умови чудові, все стерильне… Почувалася, як вдома… Персоналу – найвища оцінка, – пише користувачка Ольга Орос.

-Краще вже вдома народжувати, ніж у таких умовах, – наголошує інша хустянка Люба Тамм.

-Не хотіла б туди навіть за гроші (щоб мені платили) потрапити!!!! Фу, в когось у свинарнику чистіше і затишніше!!!!  – зауважує ще одна мешканка міста над Тисою Кароліна Карпиш.

Справді, від перегляду зйомки стає моторошно. Однак є в Хустському пологовому будинку й палати підвищеного комфорту, із окремим санвузлом, сучасними меблями. У них затишно, гарно, чисто. Там породілля може проживати разом з чоловіком, мамою чи з будь-ким із родичів.

Утім… чомусь складається враження, що в одному й тому ж закладі ніби суміщені дві паралельні реальності. Тут уже… кому як поталанить…

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)