Мешканці Хустщини говорили з керівником апарату ОДА про наболіле

12832400_17017

Мешканці Хустщини говорили з керівником апарату ОДА про наболіле

Днями у Хустській РДА пройшов особистий прийом заступника голови і керівника апарату Закарпатської ОДА Олександра Петіка.

Аби поговорили про злободенні проблеми на зустріч завітало чимало краян. Зокрема, президент асоціації голів селищної та сільських рад Михайло Дудаш просив пана Олександра допомогти у вирішенні питання децентралізації, посприяти формуванню об’єднання громад, а також закликав врахувати пропозиції населення.

Рокосівський сільський голова Павло Джуга підняв багаторічну проблему – вивезення з території населеного пункту цистерн із отруйними речовинами.

Голова Вишівської селищної ради Ярослав Гайович говорив про міжнародну співпрацю з румунами, зокрема, з повітами Сату – Маре та Бая – Маре і акцентував увагу керівника апарату ОДА на доцільності відкриття пункту пропуску Яблунівка- Ремета.

Очільник Липецької Поляни Василь Прокупцянич наголосив, що на відрізку автомобільної дороги державного значення Свалява-Довге – Липча вже давно руйнуються дві підпірні стінки, однак досі не прийнято жодних заходів щодо їхнього ремонту, хоча аварійна підпора становить загрозу як краянам, так і всім учасникам дорожнього руху.

Директор Карпатського інституту підприємництва Вікторія Чопей просила Олександра Петіка допомогти з фінансуванням «Програми 45+», за допомогою якої доросле населення Хустщини може підвищити конкурентоспроможність на ринку праці.

Фото Хустської РДА

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)