АВЕ не в моді? А коні – не винні…

191

АВЕ не в моді? А коні – не винні…

Весна – не тільки пора романтики, але й прибирання. У цей час кожен власник приватного будинку намагається навести лад поблизу свого обійстя, мешканці багатоквартирних будинків, які створили ОСББ – облагородити територію біля своїх кількаповерхових «хмарочосів».

Утім зараз активізуються і власники гужового транспорту, які за відповідну плату вивозять сміття… на лоно природи. Вони влаштовують на берегах водойм справжнісінькі стихійні звалища. Часто розвантажують непотріб біля об’їзних доріг.

-Поки всі борються з вивозом сміття у одному кінці Хуста, у іншому – транспортують його на возах…  це і не вперше. На зауваження конюхи відповідають, що дорога для всіх спільна, тож куди вони хочуть, туди й їдуть, мовляв, не через мій город. Я просто не маю слів! Найбільш популярним маршрутом у них є вулиці Німецька, Ластовча, Шевченка, – стверджує хустянин Олександр Юрчик.

Слід зазначити, що в Хусті одне з виноградівських приватних підприємств регулярно і своєчасно здійснює централізоване вивезення побутових відходів. Крім того, позбутися великої кількості сміття можна і через місцевих комунальників, замовивши цілу вантажівку-сміттєвоз. Проте, на жаль, декому з краян абсолютно байдуже, куди саме відправляться власні рештки життєдіяльності з прибудинкової території – чи на санкціоноване сміттєзвалище, чи кудись у найближчий сквер…

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)