Відтепер міські депутати голосуватимуть поіменно

1

Відтепер міські депутати голосуватимуть поіменно

11 березня відбулося засідання ІІІ позачергової сесії VІІ скликання Хустської міської ради. На розгляд депутатів було представлено майже три десятки важливих питань.

Почалося зібрання з розгляду проекту рішення про прийняття звернення до Верховної ради України з вимогою про відставку Прем’єр-міністра та Кабміну. Утім воно не отримало підтримки народних обранців.

Відтак, оскільки Верховна Рада зобов’язала місцеві ради приймати рішення виключно у поіменному форматі, депутати перейшли до розгляду одного з найбільш важливих питань – впровадження відкритого поіменного голосування. Без диспутів і заперечень рішення отримало стовідсоткову підтримку за присутніх на засіданні. Пролунала також пропозиція закупити електронну систему голосування, оскільки підняття рук і зачитування прізвищ депутатів занадто розтягує в часі проведення сесійних зібрань.

2

Крім того, «слуги народу» проголосували за виділення земельної ділянки інвестору, який має намір відкрити у місті над Тисою завод і працевлаштувати 750 краян. Власне, це питання і стало причиною того, що депутати зібралися позачергово, через те що до грудня підприємство потрібно збудувати.

 «Слуги народу» також прийняли зміни до міської програми оздоровлення школярів, затвердили ряд земельних рішень та виділили матеріальну допомогу 17 нужденним мешканцям міста.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)