У Хусті побував Міністр спорту

1457556937

У Хусті побував Міністр спорту

9 березня місто над Тисою відвідав Міністр спорту України Ігор Жданов. Він зустрівся з Хустським міським головою Володимиром Кащуком і ознайомився зі станом стадіону «Авангард», який мерія планує найближчим часом реконструювати.
Разом з Ігорем Ждановим об’єкт оглянули нардепи Валерій Лунченко та Іван Крулько. Саме вони за їхньої ініціативи місцевий осередок фізичної культури незабаром повинен перетворитися на багатопрофільний спортивний комплекс.
-Питання ремонту стадіону назрівало давно. Справа в тому, що наразі молодь міста не має належних умов для проведення тренувань. Тож ми розробили хороший проект. На ремонтні роботи плануємо залучити до 10 млн. грн. Міністерство молоді і спорту обіцяє подарувати нам додаткове футбольне поле із м’яким покриттям, освітленням та з іншою інфраструктурою, яке маємо намір встановити на запасному майданчику, – наголосив Володимир Кащук. – Також хочемо встановити ще одну трибуну з лівого боку адмінкорпусу, замінити лавиці, відреставрувати огорожу, обладнати кімнати для спортсменів, у яких вони могли б проживати, а також – один-два рази на рік проводити учбові збори для прихильників спорту з усієї України, аби вони могли відпочивати на Тисі і тренуватися на стадіоні.
У свою чергу Ігор Жданов запевнив, що Міністерство завжди готове підтримати інвестиційний проект спортивної інфраструктури, адже це принесе користь не тільки Закарпаттю, але й усій Україні, тим більше, що в майбутньому у відновленому спортивному комплексі плануються проводити змагання міжнародного зразка.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)