Долина нарцисів вкрилася пролісково-шафрановим килимом

1

Долина нарцисів вкрилася пролісково-шафрановим килимом

Унікальна Долина нарцисів поволі «прокидається» і починає вабити туристів. Зараз на місці «господарів» поля квітують білосніжні підсніжники та сині шафрани.

2

Відвідувачів у перші дні березня уже досить багато. А пік цвітіння перших весняних квітів очікується приблизно за тиждень.

16

4

5
Слід зазначити, що наразі вже організовуються екскурсії на територію заповідника. Зараз вхід на Долину безкоштовний. До речі, туристи мають змогу відвідати і музей нарциса, який теоретично є добре оснащеним наглядними посібниками еколого-освітнім центром і у якому можна отримати багато різноманітної інформації про флору і фауну Карпатського біосферного заповідника, частиною якого є і Долина нарцисів.

6

7
Цікаво, що в народі весняний білоцвіт називають ще й лісовим нарцисом. Можливо, не випадково квітка облюбувала собі затишну рівнину нарцисового поля?

11

12
А загалом у заповіднику, площею 257 га росте понад 500 видів рослин, 15 із яких занесені до Червоної Книги. Підсніжники та проліски, як і нарциси, між іншим теж є «червонокнижними. Тому за їхнє знищення можна поплатися штрафом, розміром від 1700 до 3655 гривень.

13

14

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)