Не пензлем, а серцем. Відкрилась персональна виставка Віктора Чепинця

1

Не пензлем, а серцем. Відкрилась персональна виставка Віктора Чепинця

4 березня хустяни мали змогу поринути у таємничу атмосферу мистецтва, помандрувати за допомогою творчої уяви шляхами екзотичних країн. У Хустській міській картинній галереї відкрилася персональна виставка робіт Віктора Чепинця «Шляхи, які мене вибрали від Карпат до Гімалаїв», присвячена піввіковому ювілею автора.
Вітали митця з відкриттям експозиції друзі-митці – директор картинної галереї Орест Цюпкко, голова районного творчого об’єднання художників та народний умільців Валерій Дьордяк, художник Йосип Блецка, а також Хустський міський голова Володимир Кащук, бургомістр польського міста Лєско Барбара Янкієвич та інші.

2
-Так склалося в житті, що я багато мандрував. Побував у Непалі, Гімалаях, Німеччині, Швейцарії, В’єтнамі та в інших державах. Тож емоції, враження та колорит мандрівок відтворив у своїх роботах. А загалом у мене в творчому доробку багато саме закарпатських мотивів, адже де б не була людина, а серце завжди тягне додому, – зазначив пан Віктор.

3
Серед робіт, які представив на суд глядачів художник (а їх більше шести десятків), є й філософські твори, і пейзажі, і сюжетні, й архітектурні композиції, і портрети.
До речі, Віктор Чепинець не тільки малює, але й організовує виставки майстрам пензля із інших держав в Україні та пленери для наших митців на Воловеччині та на Міжгірщині.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)