До Хуста завітала делегація з Польщі, Словаччини та Румунії

1

До Хуста завітала делегація з Польщі, Словаччини та Румунії

4 березня до Хуста завітали представники Польщі, Словаччини та Румунії. Зокрема: очільниця міста Лєско (Польська Республіка) Барбара Янкієвич разом зі спеціалістом відділу інвестицій та комунального господарства міського уряду Агатою Курковською і директором центру культури та спорту Томашем Войтановські, міський голова (пріматор) міста Ліпани Владімір Яношік із проектними менеджерами Матіусом Гочем і Йозефом Кріжалковічем, а також представник міського уряду румунського міста Сігет Маріан Траіста. Закордонні гості зустрілися з Хустським міським головою Володимиром Кащуком, аби обговорити перспективу транскордонного співробітництва.
Під час зустрічі йшлося про спільні проекти Хуст-Сніна (грантові кошти було спрямовано на реконструкцію центрального міського парку, закупку біотуалетів та придбання портативної сцени), а також Хуст-Лєско (завдяки якому було замінено 8 із 75 км. міського водопроводу).

2
Із результатами роботи у питанні реалізації міжнародних програм ознайомив гостей перший заступник міського голови Іван Фетько.
-На сьогодні маємо певні здобутки у питанні міжнародної співпраці. Хуст став зовсім іншим містом. У майбутньому розраховуємо й на інші спільні з європейськими партнерами проекти. Зокрема, маємо намір серйозно зайнятись каналізуванням населеного пункту, – підкреслив пан Іван.

3
-Ми серйозно зацікавлені у реалізації спільного проекту «Розвиток партнерської співпраці для покращення транскордонної інфраструктури водопостачання», адже зношеність міської водопровідної мережі створює для краян ряд незручностей. Тож це питання залишається для нас одним із ключових, – зазначив керманич Хуста.
У свою чергу, Барбара Янкевич подякувала господарям за теплий прийом і вручила Володимиру Кащуку подяку за співпрацю.
Крім того, делегація з румунського міста Сігет також виявила бажання долучитися до співпраці з Хустом у найближчій перспективі.
Під час робочого візиту європейські гості оглянули оновлений центр міста та парк відпочинку.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)