Продавців первоцвітів на вулицях Хуста штрафуватимуть?

1

Продавців первоцвітів на вулицях Хуста штрафуватимуть?

У Хусті з настанням весни активізувалася торгівля первоцвітами. Квіти, занесені до Червоної книги України, нерідко збувають прямо із цибульками, нещадно вириваючи рослини із землі. Букетик на вулицях міста над Тисою можна придбати за 2-5 гривень.
Утім природозахисники із року в рік просять краян не нищити рідкісні рослини і закликають правоохоронні органи проводити рейди з виявлення фактів незаконного знищення первоцвітів.
Слід зазначити, що згідно зі статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1700 грн.) з конфіскацією об’єктів рослинного світу. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно – заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн. до 3655 грн.) з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)