У Копашневі жінка побила синового однокласника?

images

У Копашневі жінка побила синового однокласника?

Про трагічний випадок побиття дитини в Копашнівській ЗОШ у соцмережі Фейсбук повідомив громадський активіст Роман Келемен.
-Жахлива та неприємна ситуація трапилася днями в с. Копашнево. Історія розгорнулася між підлітками, які виясняли стосунки за допомогою кулаків та сили. Можливо так все б і закінчилося, та у вияснення відношення втрутилася мама одного з хлопців. Виясняла вона ситуацію досить неприпустимим методом. Прийшовши до школи перед всім класом вона почала кричати на підлітка, та зі слів свідків бити його. Все це дійство відбувалося у присутності класного керівника, та ще одного викладача, яка є родичкою мами , що виясняла відносини. Ця викладачка, як сверджують свідки, навіть тримала хлопця, коли мама іншого давала йому стусанів. Після такого зухвалого поводження з сином у школі, друга мама подала заяву до міліції, з проханням розібратися в ситуації та визначити ступінь нанесених тілесних пошкоджень підлітку. Адже є неприпустимим ,коли дорослі приходять до школи , б”ють там дітей, замість того , щоб цивілізовано розібратися. Також дуже дивною є поведінка класного керівника та іншого вчителя, які мають запобігати конфліктам та насиллю над учнями в школі, а не ставати їх безпосереднім учасником. Також мама звернулася до керівника освіти району, з проханням розібратися, у цій жахливій ситуації, так як директор школи сам усунувся від вирішення проблеми. Виникає питання, як директор займається школою, коли там відбуваються такі неприпустимі речі. І дуже цікаво , як районна освіта проведе перевірку ??? Також до матері , яка подала заяву в міліцію звернулися представники іншої сторони , з рекомендацією забрати заяву, щоб уникнути проблем, які вони їй створять, – зазначив у спільноті «Хуст» пан Роман.
Що ж насправді відбувалося у селі, що на Хустщині, з’ясовуватимуть правоохоронці. Утім дорослим не тільки неетично, але й протиправно застосовувати фізичну силу до неповнолітніх.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)