У Хустській районній бібліотеці для дітей визначили кращих юних книгоманів

20160226_100257

У Хустській районній бібліотеці для дітей визначили кращих юних книгоманів

26 лютого у Хустській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016». У заході взяли участь учні 6-7 класів, переможці І етапу конкурсу, який проходив напередодні у сільських бібліотеках. Тож позмагатися ерудицією, знаннями та творчими здібностями до бібліотечного закладу завітали юні користувачі із Березова, Бороняви, Велятина, Данилова, Драгова, Заброді, Золотерава, Ізи, Копашнова, Хустеця, Липчі, Липецької Поляни та Олександрівки.
Завдання для «книжкового поєдинку» були нескладними, але сам конкурс складався з усного та письмового раундів.

20160226_100603
Журі, до складу якого увійшли: головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Світлана Дзяпко, рекламний директор газети «Наш Хуст» Вікторія Матей, директор районної бібліотеки Юлія Крайникович, провідний бібліотекар районної бібліотеки Оксана Фантич, завідувачка сільської бібліотеки с. Хустець Ганна Попадинець оцінювало учасників за дванадцятибальною шкалою.
За результатами всіх випробувань кращими книго манами Хустщини стали Ельвіра Химишинець із Липецької Поляни (6 клас) та Мирослава Гусак із Липчі (7 клас).

20160226_120307

?

Переможців конкурсу було нагороджено дипломами «Найкращий читач району – 2016» та цінними подарунками. Інші ж учасники отримали заохочувальні призи. Також на дітей чекав солодкий стіл.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)