Малечі Липецької Поляни потрібна нова школа

DSCN0424

Малечі Липецької Поляни потрібна нова школа

Цими днями у рамках робочого візиту у Липецькій Поляні побував голова Хустської райради Олександр Пацкан. Керманич району здійснив виїзний прийом громадян та відвідав проблемні об’єкти села.
Слід зазначити, що одним із найбільш болючих питань мешканців населеного пункту вже далеко не перший рік є приміщення школи. Як зауважили директор Липецькополянської ЗОШ Іван Гобан та сільський голова Василь Прокупцянич, із-за відсутності нормальної сучасної освітньої установи, дітлахам доводиться проходити навчання аж у трьох старих занедбаних корпусах, відстань між якими, до речі, доволі велика, та й побутові умови далеко не кращі. Тому вони звернулися до Олександра Пацкана з проханням допомогти вишукати кошти для зведення нової «альма-матер» у селі, адже власними силами побудувати такий потужний об’єкт у неможливо.

DSCN0430

DSCN0453
Непокоїть липецькоплянців і те, що біля одного зі шкільних корпусів знаходиться проблемний міст. Справа в тому, що під час навіть незначних паводків вода підмиває опори і краяни побоюються за безпеку дітей. Крім того, селяни нарікали на відсутність дитсадка у населеному пункті, скаржилися на поганий стан доріг та просили звернути увагу на аварійну підпірну стінку, яка осипається і потребує якнайскорішої реконструкції, адже становить загрозу як для місцевих мешканців, так і для водіїв, які позв неї проїжджають.

mediakhust.net

Фото Хустської районної ради

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)