На Хустщині затримано два автомобілі з «лівою» деревиною

1

На Хустщині затримано два автомобілі з «лівою» деревиною

Незаконні вирубки лісів завдають непоправної шкоди як Карпатам, так і краянам, які потерпають від засух, пересихання джерел та інших екологічних проблем, так і економіці краю. Утім, скільки б не боролися з вирубками як правоохоронці, так і громадські активісти, лісова контрабанда все одно процвітає.
Так, як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області, 19 лютого хустські правоохоронці затримали автомобіль «ЗИЛ», на якому було завантажено 5 кубометрів деревини. Вантаж перевозив 23-літній мешканець села Довге. Документи молодика на букові дрова виявилися сумнівними.
Того ж дня поліцейські міста над Тисою спільно з міжгірськими колегами, зупинили автомобіль «FAW». Керував транспортним засобом 33-річний драгівчанин. Стражам закону він пояснив, що 6,5 кубометрів хвойного лісу придбав на Івано-Франківщині для власних потреб. Утім документів на вантаж чоловік не мав, як і відповідного реєстраційного свідоцтва на власне авто.
Обставини обох «лісових» злочинів наразі з’ясовуються. Автівки ж із незаконним вантажем знаходяться на штрафмайданчику поліцейського відділку.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)