Спортивне свято у Хусті об’єднало дітей, батьків та вчителів

1

Спортивне свято у Хусті об’єднало дітей, батьків та вчителів

19 лютого у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вже в одинадцяте пройшло спортивно-розважальне свято «Мама, тато я – спортивна сім’я». Вправністю та фізичною підготовкою змагалися учні молодшої ланки разом із родинами.

3

5

Під час конкурсів чотири команди гравців долали різноманітні перепони, переодягалися в кухарів, яким потрібно було найшвидше донести до миски овочі, бавилися в теніс із повітряними кульками, перетягували канат.

7
-На мою думку, подібні заходи згуртовують як учнів між собою, так і батьків. Загалом я дуже задоволений грою. До речі, наш клас приймає участь у подібному заході вже втретє, – наголосив один із батьків Руслан Роман.

4
Відкрила свято спорту директор школи Ганна Гелеван. Вона зазначила, що метою подібних заходів є виховання інтересу до фізичної культури, усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя, сприяння розвитку рухових якостей серед дітей, а також корисне й цікаве проведення дозвілля і побажала всім учасникам успіхів, витримки, сили духу та перемог.

2
Особливо цікаво було змагатися самим учням.

9

8
-Мені найбільше сподобалося стрибати, а ще – бігати, – в один голос запевнили третьокласники Олександр Гайду, Ангеліна Шпір та Дарина Пригара.

10
Слід зазначити, що хоча захід і був конкурсного характеру, утім ніхто з гравців не відчував себе переможцем чи переможеним, адже найбільше задоволення учасникам принесло саме відчуття азарту.

11

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)