Мешканці Хустщини крали велосипеди у Виноградові

Man cutting bicycle lock with wire cutters

Мешканці Хустщини крали велосипеди у Виноградові

Троє молодиків вирішили підправити матеріальний стан за рахунок крадіжок транспортних засобів. Велосипеди мешканці Хустщини цупили у сусідньому Виноградівському районі. На «рахунку» любителів двоколісних «залізних коней» близько десятка злочинів.
Усе почалося ще торік. Тоді, як повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області, до місцевого відділку надійшло кілька заяв про крадіжки велосипедів.
Першим «трофеєм» зловмисників став велосипед, поцуплений ще в червні минулого року, вартістю близько 4000 гривень. Відтак незабаром їхня «колекція» поповнилась іншим , вартістю близько 3000 гривень. А вже за кілька днів молодики викрали ще й сучасні «Монтенбайк» та «Ардіс», електричну косарку, кілька автомобільних шин, автомагнітолу та фотоапарат.
Діяли злодії щоразу за схожим сценарієм – виламували на гаражі навісний замок і забирали все, що становило бодай якусь цінність. На «роботу» при цьому тріо виходило ночами, спокійно хазяйнуючи в гаражах мешканців Виноградова. Тягнули злодії майже все, що траплялось під руки, однак найбільшу перевагу надавали саме роверам.
Цими днями поліціантам вдалося вийти на слід велосипедних крадіїв. Ними виявилися мешканці Рокосова, віком від 18 до 20 років. Правоохоронці перевіряють хлопців на причетність до інших злочинів. У скоєнні крадіжок вони зізналися, більшість речей повернуто власникам.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)