На сесії Хустської райради обговорили зміни до бюджету, харчування учнів та конфлікт у Сокирниці

2

На сесії Хустської райради обговорили зміни до бюджету, харчування учнів та конфлікт у Сокирниці

Сьогодні, 16 лютого, відбулося третє засідання VІІ скликання Хустської районної ради. Провели зібрання голова районної ради Олександр Пацкан, голова Хустської РДА Назарій Павлій та перший заступник голови райради Іван Рогач.
На порядку денному у депутатів було чотири питання, серед яких затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік, внесення змін до рішення районної ради від 13 січня 2016 року № 65 «Про районний бюджет на 2016 рік», затвердження програми харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району на 2016 рік та різне.

1
Про районний бюджет та зміни до нього присутнім доповіла заступник начальника фінансового управління Ольга Гандера.
Відтак народні обранці проголосували за те, аби віднайти кошти для харчування протягом найближчих двох місяців учнів молодшої ланки та із соціально незахищених родин.
Крім того, на засіданні було озвучено ряд депутатських звернень від Івана Подолея, Олександра Липчея та Івана Ковача щодо стану автомобільних доріг району, діяльності відділів освіти і охорони здоров’я та маршрутних перевезень краян у селі Олександрівка.
Одним із найбільш важливих питань, яке розглянули депутати було звернення до правоохоронних органів з приводу діяльності одного з цеолітових заводів у Сокирниці, який нещодавно опинився у центрі протистояння між керівництвом підприємства та громадою села. Деталі щодо конфлікту розповіли «слугам народу» депутати Юрій Іванчо та Володимир Чечіль.
На цьому сесія райради завершила роботу.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)