У Хусті молилися за загиблих воїнів-афганців

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Хусті молилися за загиблих воїнів-афганців

15 лютого в Хусті продовжилися урочистості з нагоди 27-ї річниці виведення військ із Афганістану. У рамках заходу у Свято-Вознесенському храмі пройшла поминальна панахида за бійцями, що загинули під час виконання військового обов’язку в Афганістані та покладання вінків до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У святкуванні взяли участь голова Хустської РДА Назарій Павлій, перший заступник голови районної ради Іван Рогач, секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан, керуючий справами міськвиконкому Василь Сабадош, військовий комісар Андрій Камоліков, воїни-афганці, родини загиблих військовослужбовців.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
-Це була війна, учасниками якої не мали бути українці, закарпатці, хустяни. Це були військові дії на чужій території, за чужу державу, де у складі радянської армії довелося воювати і нашим землякам. Не одна мати залишилася без сина, не одна дружина – без чоловіка і не одна дитина – без батька, не одного солдата привезли додому у цинковій труні. Сьогодні нам випало на долю знову пізнати лихоліття зривів снарядів, проливати кров за державність, однак уже нашу, українську. На жаль, серед загиблих у АТО є й хустянин Михайло Печунка, – підкреслив під час виступу секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан.

mediakhust.net

Фото Хустської міської ради

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)