У Хусті відбулися урочистості з нагоди чергової річниці виведення військ із Афганістану

1

У Хусті відбулися урочистості з нагоди чергової річниці виведення військ із Афганістану

27-му річницю виведення військ із Афганістану у Хусті зустріли заходом «Одвічний біль», який пройшов у районному будинку культури. Почалося святкування хвилиною мовчання у знак шани і пам’яті тих воїнів-інтернаціоналістів, які повернулись додому у цинкових трунах.2
Відтак перед присутніми виступив голова Хустської районної організації ветеранів Афганістану Юрій Дзябко. Пан Юрій наголосив, що наразі в нашому місті й районі проживає 206 афганців та є більше сотні учасників АТО.

5
-Війна залишає нестерті сліди у серцях тих, хто бачить смерть на власні очі, хто стає свідком поранень бойових побратимів. А скільки вдів і сиріт залишається після збройних конфліктів. Зараз ми знов переживаємо нелегкі часи, на сході держави не припиняються військові дії, знову гинуть наші земляки. Тому, перш за все, хочеться побажати всім мирного неба, а Україні благополуччя і процвітання, – зазначив очільник ветеранської організації.

4
Привітали присутніх на урочистостях і керівники краю – перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько, голова Хустської РДА Назарій Павлій, голова Хустської районної ради Олександр Пацкан та військовий комісар Хустсько-Міжгірського ОМВК Андрій Камоліков. Вони вручили воїнам-афганцям, їхнім матерям та вдовам бойові відзнаки та грамоти.

3
Відтак перед учасниками заходу виступив відомий український гурт афганської пісні «Контингент». Слід зазначити, що колектив у місті над Тисою радує талантами вже вдруге. Торік, між іншим, «Контингент» проводив у нашому краї благодійний збір коштів військовим, які несуть варту миру у зоні АТО.

6
Заходи з нагоди свята продовжаться у понеділок. Зокрема, у Свято-Вознесенському храмі пройде поминальна панахида за бійцями, що загинули під час виконання військового обов’язку в Афганістані та покладання вінків до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)