Армспорт у Хусті набуває популярності

IMG_8280

Армспорт у Хусті набуває популярності

У суботу, 13 лютого, у спортклубі «Арена. Спорт» пройшов відкритий міський турнір з армрестлінгу. Відкрив змагання керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош.

IMG_8230

Він привітав учасників, яких, до речі, зібралося більше трьох десятків, із початком захоплюючого поєдинку і побажав усім успіхів у нелегкій спортивній боротьбі.

IMG_8236
Змагання ж серед силачів проходили у кількох вагових категоріях: до 70кг., до 80кг. та до 90кг., окремо правою та лівою рукою.

IMG_8265
Переможцями цікавого та безкомпромісного турніру стали: у ваговій категорії до 70кг. (ліва рука) Євген Хвуст (І місце), Василь Петрусь (ІІ місце), Михайло Панюс (ІІІ місце); у ваговій категорії до 70кг. (права рука) Віталій Дзяпко (І місце), Юрій Вайнагій (ІІ місце), Василь Петрусь (ІІІ місце); у ваговій категорії до 80кг. (ліва рука) Віталій Гінцяк (І місце), Іван Рошко (ІІ місце), Микола Козак (ІІІ місце); у ваговій категорії до 80кг. (права рука) Віталій Гінцяк (І місце), Микола Козак (ІІ місце), Іван Рошко (ІІІ місце); у ваговій категорії до 90кг. (ліва рука) Василь Алечко (І місце), Владислав Орос (ІІ місце), Іван Сабов (ІІІ місце); у ваговій категорії до 90кг. (права рука) Владислав Орос(І місце), Іван Сабов (ІІ місце), Сергій Буртин (ІІІ місце).
Абсолютними тріумфаторами поєдинку стали: Василь Орос, Віталій Гінцяк та Олександр Кривський.

IMG_8268
Начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк нагородив переможців турніру кубками, грамотами і медалями.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)