У Хусті пройшла студентська ліга КВН

1

У Хусті пройшла студентська ліга КВН

11 лютого вихованці вишів міста над Тисою змагалися за звання найкмітливішої та найвеселішої команди. Перед учасниками стояли чотири конкурсні завдання: коментування веселих картинок, стартової пісні, розминка (вікторина між командами) та «Фрістайл» (домашнє завдання). Інформаційним партнером гри виступила міськрайонна газета «Наш Хуст».2

Інтелектуально-гумористичний поєдинок було присвячено Дню святого Валентина, тож під час конкурсів на сцені мав панувати романтичний жартівливий настрій. До речі, між глядачами також пройшов незвичний «двобій» – на краще зізнання у коханні, переможець якого отримав у подарунок сувенір.

3
Між іншим, конкурсанти під час гри показали і дотепність, і ерудицію, і чудове почуття гумору, а їхні неординарні витівки, інсценівки, пісні та танці підкорили серця журі. Розважав же присутніх на грі чудовими піснями переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю молодих виконавців «Палаюча зірка» Ярослав Коцан.

4
-Тематику для конкурсу ми обрали доволі незвичну, але цікаву, бо світле почуття любові здатен відчути кожен із нас, особливо у юному віці. Тож розкрити принади кохання, сподіваюся, учасникам було неважко. Але гра мала ще одну ціль, адже у 2015 році наша збірна команда «Нарцис» вперше в історії міста не тільки потрапила до Закарпатської ліги КВН, але й увійшла до четвірки найкращих і знову захищатиме честь Хуста 18 лютого. Тож ми прагнемо допомогти молоді самоутвердитись, знайти нові імена талановитих студентів, урізноманітнити дозвілля вихованців навчальних закладів, – зазначив начальник міського управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк.

5
Отже, за підсумками поєдинку перемогу розділили між собою дві команди: «Ромашка» Закарпатського лісотехнічного коледжу та «Реальні ботани» Закарпатського базового державного медичного коледжу. Друге ж місце вибороли «Веселі будівельники» із Хустського професійного ліцею. Усі переможці крім традиційних дипломів отримали від Хустської міської ради ще й солодкі подарунки у вигляді тортів.

6

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)