Хустські роми обрали собі барона, який буде посередником між громадою та владою

20

Хустські роми обрали собі барона, який буде посередником між громадою та владою

Питання незаконних поселень у місті над Тисою представниками ромської національності актуальне далеко не перший рік. Крім того, в Хусті самовільно забудовуються роми з інших населених пунктів області та й України. Тож аби врегулювати ситуацію, знайти консенсус між представниками «циганської» спільноти та органами влади, міський голова запропонував обрати поміж ромами людину, яка б виконувала функції посередника.
Тому цими днями відбулися загальні збори, на яких були присутні як очільник міста Володимир Кащук, так і представники ромів. За барона громада обрала собі Володимира Лолоча.
-Я буду приймати справедливі рішення, все, що матиму – ділитиму між усіма, – заявив новообраний барон. – Якщо ж буде якась біда, збиратиму всіх вас разом і спільно шукатимемо шляхи вирішення проблеми. Дякую усім за довіру.
-Він справді хороша людина, ніколи не відвертається від бідних, а навпаки – підставляє їм плечі, – розповіла про Володимира Кароліна Міллер.
-Ми посприяли вам у облаштуванні школи, точніше, класних приміщень для діток, прагнемо підтримати вас і у вирішенні інших питань, зокрема, що стосуються електроенергії, доріг, каналізації, тощо, – наголосив Володимир Кащук. – Хочеться від вас, аби ви створили свій народний ансамбль, який би зміг виступати під час різних заходів у місті. Добре, що нарешті ви мажте барана, через якого ми зможемо вирішувати різні проблеми.
Тож відтепер важливі рішення щодо життєдіяльності табору в Хусті прийматиме голова громадської організації «Роми» Володимир Лолоч. Він же, як лідер, через міську раду допомагатиме спільноті розв’язувати гострі питання.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)