Працівники культури Хустщини підбили підсумки роботи

1

Працівники культури Хустщини підбили підсумки роботи

У середу, 10 лютого, у Хустському РБК пройшла традиційна нарада працівників культури, на якій було підбито підсумки роботи за минулий рік та окреслено основні плани на 2016-й.
Зі звітом роботи перед присутніми на зібранні виступив начальник відділу культури і туризму Іван Пилипець.
-Основним аспектом діяльності закладів культури була й залишається робота з обдарованими дітьми та молоддю, створення умов для їх духовного і творчого зростання та збагачення на кращих зразках української та світової культури. Торік, між іншим, у нас було проведено чимало цікавих дозвіллєвих та розважальних заходів. Маємо й ряд здобутків у сфері міжнародної співпраці, зокрема у цьому напрямку плідно працюють Велятинська дитяча школа мистецтв, учні і викладачі якої є постійними учасниками фестивалів у Румунії, Вишківська ДШМ, що веде тісну співпрацю з Угорщиною та Сокирницька ДШМ, вихованці якої є призерами та переможцями міжнародних фестивалів. Слід зазначити, що вихованці багатьох сільських ДШМ взагалі радують високими здобутками на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, – наголосив пан Іван.
Крім того учасники наради заслухали доповіді директора районного будинку культури Анатолія Барни, директора районної бібліотеки Юлії Крайникович, директора районної бібліотеки для дітей Оксани Габор, директора Велятинської ДШМ Юрія Бреня, директора Липецько-Полянського сільського будинку культури Марії Синюк та директора Велятинської сільської бібліотеки Наталії Таркані.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)