До нас приїхав «ревізор»: Москаль на Хустщині

7702_1692104

До нас приїхав «ревізор»: Москаль на Хустщині

Планову робочу поїдку на проблемні об’єкти Хустщини здійснив цими днями голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
Очільник області разом з головою Хустської РДА Назарієм Павлієм, народним депутатом України Валерієм Лунченком та депутатом обласної ради Мирославом Білецьким відвідав чотири населені пункти району і поспілкувався із сільськими головами.

12670092_169210
Зокрема, в Рокосові «найболючішим» питанням досі залишається складування отрутохімікатів. Мешканці села з року в рік звертаються до різних інстанцій з проханням вжити невідкладних засобів щодо перезахоронення чи утилізації цистерн із речовинами, хімічний склад яких згубно впливає і на довкілля, і на здоров’я рокосівчан, адже їхній склад у 17000 разів перевищує всі допустимі норми. Тож, як підкреслив сільський голова Павло Джуга, краяни вже неодноразово звертались і до Міністерства з надзвичайних ситуацій, і до різних відомств, сподіваючись на вирішення гострої проблеми, проте питання досі залишається актуальним і відкритим.

12670112_16921045
Відтак Геннадій Москаль відвідав Криву, де від керманича населеного пункту Федора Сугая дізнався про необхідність завершення будівництва берегоукріплення вздовж лівого берегу річки Тиса, адже село доволі часто потерпає від паводків.

12717636_16921044
Після цього голова ОДА оглянув відрізок автомобільної дороги державного значення Свалява-Довге – Липча у селі Липецька Поляна, на якому дві аварійні підпірні стінки руйнуються і становлять загрозу як для тих, хто проживає поблизу, так і для автомобілістів. Як зауважив очільник села Василь Прокупцянич стан опор – критичний і потребує негайної реконструкції.

12729050_169210408
Також побував закарпатський «губернатор» у Велятині, де завітав на заставу та на базу відпочинку «Теплі Води», ознайомився з досвідом налагодження дружніх зв’язків між громадами населених пунктів Хустського району та повітами Сату – Маре і Бая – Маре (Румунія). Пан Геннадій наголосив на необхідності відкриття пункту пропуску Яблунівка- Ремета, а також обговорив перспективні плани співробітництва з Вишківським селищним головою Ярославом Гайовичем.

12687837_169210
Голова Закарпатської ОДА, вивчивши існуючі проблеми Хустщини, пообіцяв у майбутньому усіляко сприяти їхньому вирішенню. У свою чергу, Валерій Лунченко та Мирослав Білецький також виявили бажання допомогти краянам якнайшвидше розв’язати низку важливих питань життєдіяльності краю.

mediakhust.net

Фото Хустської РДА

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)